Legrand - 3-fase stuurtransformator - 042213
Ons artikelnummer
2305704
Artikelnummer fabrikant
042213
Type nummer
042213
EAN-code
3245060422134
Uitgevoerd als veiligheidstrafo
Nee
Uitgevoerd als scheidingstrafo
Nee
Uitgevoerd als spaartransformator
Ja
Primaire spanning 1
400 - 400 V
Breedte
300 mm
Productomschrijving
042213 AUTOTRANSFO DRIEFASIG N.BESCH. 400/230 V OMKEERBAAR - 6,3 KVA
Autotransformator driefase 400V primair 230V secondair omkeerbaar - 6,3 kVA open
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2305704 |
| Artikelnummer fabrikant | 042213 |
| EAN-code | 3245060422134 |
| Artikelklasse (ETIM) | 3-fase stuurtransformator |
| Merk | Legrand |
| Serie | |
| Type nummer | 042213 |
| Omschrijving | Autotransfo driefasig n.besch. 400/230 V omkeerbaar - 6,3 kVA |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Ja |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Breedte | 300 mm |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Type schakeling | YY |
| Meetvermogen | 6300 VA |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Kortsluitvast | Nee |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.4 % |
| Hoogte | 320 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 27,1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,462 x 0,357 x 0,44 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.820,97 per 1 st |
Artikel bevat 1 st