Legrand - 3-fase stuurtransformator - 042214
Ons artikelnummer
2305705
Artikelnummer fabrikant
042214
Type nummer
042214
EAN-code
3245060422141
Uitgevoerd als veiligheidstrafo
Nee
Uitgevoerd als scheidingstrafo
Nee
Uitgevoerd als spaartransformator
Ja
Primaire spanning 1
400 - 400 V
Breedte
300 mm
Productomschrijving
042214 AUTOTRANSFO DRIEFASIG N.BESCH. 400/230 V OMKEERBAAR - 10 KVA
Autotransformator driefase 400V primair 230V secondair omkeerbaar - 10 kVA open
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2305705 |
| Artikelnummer fabrikant | 042214 |
| EAN-code | 3245060422141 |
| Artikelklasse (ETIM) | 3-fase stuurtransformator |
| Merk | Legrand |
| Serie | |
| Type nummer | 042214 |
| Omschrijving | Autotransfo driefasig n.besch. 400/230 V omkeerbaar - 10 kVA |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Ja |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Breedte | 300 mm |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Type schakeling | YY |
| Meetvermogen | 10000 VA |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Kortsluitvast | Nee |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 2.4 % |
| Hoogte | 320 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 37 kg |
| Afmeting verpakking | 0,468 x 0,355 x 0,455 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.127,03 per 1 st |
Artikel bevat 1 st