Legrand - 3-fase stuurtransformator - 142839
Ons artikelnummer
2307642
Artikelnummer fabrikant
142839
Type nummer
142839
EAN-code
3414970545008
Uitgevoerd als veiligheidstrafo
Nee
Uitgevoerd als scheidingstrafo
Ja
Uitgevoerd als spaartransformator
Nee
Primaire spanning 1
400 - 400 V
Breedte
1280 mm
Productomschrijving
142839 ISOL.TRAFO 3F 400V / 400V-400KVA
Isolatietransformator. driefase 400 V prim. 400 V sec. - 400 kVA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2307642 |
| Artikelnummer fabrikant | 142839 |
| EAN-code | 3414970545008 |
| Artikelklasse (ETIM) | 3-fase stuurtransformator |
| Merk | Legrand |
| Serie | |
| Type nummer | 142839 |
| Omschrijving | Isol.trafo 3f 400V / 400V-400kVA |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Ja |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Breedte | 1280 mm |
| Secundaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Type schakeling | DY |
| Meetvermogen | 400000 VA |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Kortsluitvast | Nee |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.9 % |
| Hoogte | 1140 mm |
| Diepte | 990 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1070 kg |
| Afmeting verpakking | 1,14 x 1,2 x 1,4 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 42.027,14 per 1 st |
Artikel bevat 1 st