Legrand - 3-fase stuurtransformator - 142860
Ons artikelnummer
2307643
Artikelnummer fabrikant
142860
Type nummer
142860
EAN-code
3414970545015
Uitgevoerd als veiligheidstrafo
Nee
Uitgevoerd als scheidingstrafo
Ja
Uitgevoerd als spaartransformator
Nee
Primaire spanning 1
400 - 400 V
Breedte
530 mm
Productomschrijving
142860 ISOLATIETRANSF. BEPERKTE VERL.DRIEFASE 400 V PRIM. 400 V SEC. 50 KVA
Isolatietransformator met beperkte verliezen driefase 400 V prim. 400 V sec. - 50 kVA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2307643 |
| Artikelnummer fabrikant | 142860 |
| EAN-code | 3414970545015 |
| Artikelklasse (ETIM) | 3-fase stuurtransformator |
| Merk | Legrand |
| Serie | |
| Type nummer | 142860 |
| Omschrijving | Isolatietransf. beperkte verl.driefase 400 V prim. 400 V sec. 50 kVA |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Ja |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Breedte | 530 mm |
| Secundaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Type schakeling | DY |
| Meetvermogen | 50000 VA |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Kortsluitvast | Nee |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.5 % |
| Hoogte | 560 mm |
| Diepte | 460 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 243 kg |
| Afmeting verpakking | 0,56 x 0,8 x 1,2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12.404,55 per 1 st |
Artikel bevat 1 st