Legrand - 3-fase stuurtransformator - 142861
Ons artikelnummer
2307644
Artikelnummer fabrikant
142861
Type nummer
142861
EAN-code
3414970545022
Uitgevoerd als veiligheidstrafo
Nee
Uitgevoerd als scheidingstrafo
Ja
Uitgevoerd als spaartransformator
Nee
Primaire spanning 1
400 - 400 V
Breedte
670 mm
Productomschrijving
142861 ISOLATIETRANSF. BEPERKTE VERL.DRIEFASE 400 V PRIM. 400 V SEC. 63 KVA
Isolatietransformator met beperkte verliezen driefase 400 V prim. 400 V sec. - 63 kVA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2307644 |
| Artikelnummer fabrikant | 142861 |
| EAN-code | 3414970545022 |
| Artikelklasse (ETIM) | 3-fase stuurtransformator |
| Merk | Legrand |
| Serie | |
| Type nummer | 142861 |
| Omschrijving | Isolatietransf. beperkte verl.driefase 400 V prim. 400 V sec. 63 kVA |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Ja |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Breedte | 670 mm |
| Secundaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Type schakeling | DY |
| Meetvermogen | 63000 VA |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Kortsluitvast | Nee |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3 % |
| Hoogte | 700 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 318,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,84 x 0,8 x 1,2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13.414,86 per 1 st |
Artikel bevat 1 st