Legrand - Aansluitklem voor hoofdkabel - 400408
Ons artikelnummer
4099189
Artikelnummer fabrikant
400408
Type nummer
400408
EAN-code
3414971978638
Aantal polen
4
Aansluitwijze
Schroeven
Breedte
106 mm
Nom. stroom
125 A
Montagewijze
DIN-rail
Productomschrijving
400408 VERDELERKLEM 4P 125A - 11 AANSLUITINGEN MET SCHROEVEN - 26KA - 6 MOD.
Modulaire verdelerklem 4P 125A - 11 aansluitingen met schroeven - 26kA - 6 modules
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4099189 |
| Artikelnummer fabrikant | 400408 |
| EAN-code | 3414971978638 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitklem voor hoofdkabel |
| Merk | Legrand |
| Serie | DIN |
| Type nummer | 400408 |
| Omschrijving | Verdelerklem 4P 125A - 11 aansluitingen met schroeven - 26kA - 6 mod. |
| Land van Oorsprong | IN |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Breedte | 106 mm |
| Nom. stroom | 125 A |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Hoogte | 92 mm |
| Diepte | 51 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,128 kg |
| Afmeting verpakking | 0,108 x 0,112 x 0,28 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 44,68 per 1 st |
Artikel bevat 1 st