Legrand - Beldrukker - 041646
Ons artikelnummer
4143348
Artikelnummer fabrikant
041646
Type nummer
041646
EAN-code
3245060416461
Met naamkader
Nee
Met verlichting
Nee
Materiaal
Kunststof
Montagewijze
Opbouw
Breedte
20 mm
Productomschrijving
041646 DRUKKNOP SALSA 24 V - 2
Drukknop Salsa 24 V - 2 A - IP 30 - IK 06 - klasse III - afmetingen 50 x 25 x 15 mm - wit - voor opbouw horizontaal of verticaal - geleverd zonder bevestigingsschroeven
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4143348 |
| Artikelnummer fabrikant | 041646 |
| EAN-code | 3245060416461 |
| Artikelklasse (ETIM) | Beldrukker |
| Merk | Legrand |
| Serie | Salsa |
| Type nummer | 041646 |
| Omschrijving | Drukknop Salsa 24 V - 2 A IP30 IK06 50x25x15mm wit |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Met naamkader | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rechthoekig |
| Draadloos | Nee |
| Lengte | 50 mm |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,072 kg |
| Afmeting verpakking | 0,077 x 0,058 x 0,072 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14,26 per 1 st |
Artikel bevat 1 st