Legrand - Bevestigingssokkel en -element voor kabelbundelband - 032067
Ons artikelnummer
1017153
Artikelnummer fabrikant
032067
Type nummer
032067
EAN-code
3245060320676
Lengte
35 mm
Hoogte
6 mm
Geschikt voor bundelbandbreedte tot
4.6 mm
Breedte
30 mm
Bevestigingswijze
Plakken en schroeven
Productomschrijving
388502100 32067 PLAKZADEL ZW. PLAKZADEL ZWART
Plakzadel Colring zwart voor bundelbanden met een max. breedte van 4.6mm. Centrale bevestiging met niet meegeleverde schroef Ø4mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1017153 |
| Artikelnummer fabrikant | 032067 |
| EAN-code | 3245060320676 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bevestigingssokkel en -element voor kabelbundelband |
| Merk | Legrand |
| Serie | Colring |
| Type nummer | 032067 |
| Omschrijving | Plakzadel Colring zwart voor bundelbanden met max. breedte van 4.6mm |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Lengte | 35 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Geschikt voor bundelbandbreedte tot | 4.6 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Bevestigingswijze | Plakken en schroeven |
| Diameter bevestigingsgat | 4 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Kleur | Zwart |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 900 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,26 kg |
| Afmeting verpakking | 0,074 x 0,109 x 0,144 M |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 118,25 per 100 st |
Artikel bevat 1 st