Legrand - Bocht/hoekstuk kabelgoot - 481770
Ons artikelnummer
2677646
Artikelnummer fabrikant
481770
Type nummer
481770
EAN-code
3414971031548
Richtingsverandering
Horizontaal
Afbuiging (hoek)
Verstelbaar
Binnenstraal
0 mm
Geschikt voor kabelgoothoogte
60 mm
Geschikt voor kabelgootbreedte
77 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
481770 P31+ HOEKSTUK INST B75 H60 0-50GR SDZ SCHROEF BEV
P31+ hoekstuk instelbaar 0-50° B75 H60 Sdz. Bevestigen met 6x kraagschroef M6x10 en kraagmoer M6 ref.nr.8200102.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2677646 |
| Artikelnummer fabrikant | 481770 |
| EAN-code | 3414971031548 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelgoot |
| Merk | Legrand |
| Serie | P31+ |
| Type nummer | 481770 |
| Omschrijving | P31+ hoekstuk instelbaar 0-50° B75 H60 Sdz. |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Afbuiging (hoek) | Verstelbaar |
| Binnenstraal | 0 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 77 mm |
| Materiaaldikte | 0.7 mm |
| Zijperforatie | Nee |
| Bodemperforatie | Ja |
| Nato perforatie | Nee |
| Model | Zonder verbinder |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Bouwvorm | Scharnierbocht element |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Hoek | Verstelbaar |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 10 kg |
| Afmeting verpakking | 0,19 x 0,39 x 0,52 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 104,11 per 1 st |
Artikel bevat 1 st