Legrand - Krimpslang - 032744
Ons artikelnummer
2304908
Artikelnummer fabrikant
032744
Type nummer
032744
EAN-code
3245060327446
Model
Middenwandig
Lengte
40 m
Kleur
Kleurloos
Bedrukbaar
Nee
Type
Warmkrimp
Productomschrijving
032744 HEAT SHRINK 40MM TEN BEHOEVE VAN PIGTAIL - ZAKJE VAN 50 STUKS.
Heat shrink 40mm ten behoeve van Pigtail - zakje van 50 stuks.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2304908 |
| Artikelnummer fabrikant | 032744 |
| EAN-code | 3245060327446 |
| Artikelklasse (ETIM) | Krimpslang |
| Merk | Legrand |
| Serie | LCS3 Fibre |
| Type nummer | 032744 |
| Omschrijving | Heat shrink 40mm ten behoeve van Pigtail - zakje van 50 stuks. |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Model | Middenwandig |
| Lengte | 40 m |
| Kleur | Kleurloos |
| Bedrukbaar | Nee |
| Type | Warmkrimp |
| Transparant | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 50 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,031 kg |
| Afmeting verpakking | 0,073 x 0,052 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 52,05 per 1 st |
Artikel bevat 50 st