Legrand - Montagerail/-profiel - 342180
Ons artikelnummer
2307989
Artikelnummer fabrikant
342180
Type nummer
342180
EAN-code
3414970644749
Lengte
3000 mm
Hoogte
21 mm
Sleufbreedte
22 mm
Breedte
41 mm
Materiaaldikte
1.5 mm
Productomschrijving
342180 PROFIEL R41X21X1,5 GEPERFOREERD L3000 SDZ
Profiel R21S 41x21x1,5 geperforeerd L3000 Sdz
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2307989 |
| Artikelnummer fabrikant | 342180 |
| EAN-code | 3414970644749 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagerail/-profiel |
| Merk | Legrand |
| Serie | Rail strut |
| Type nummer | 342180 |
| Omschrijving | Profiel R21S 41x21x1,5 geperforeerd L3000 Sdz |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Lengte | 3000 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Sleufbreedte | 22 mm |
| Breedte | 41 mm |
| Materiaaldikte | 1.5 mm |
| Profielvorm | C-profiel |
| Model | 1-voudig profiel |
| Soort perforatie | Rug geperforeerd |
| Gatbreedte | 13 mm |
| Met tanding | Nee |
| Afbreekbaar | Nee |
| Draaglast | 0.05 kN |
| Weerstandsmoment ly | 2.3 cm4 |
| Weerstandsmoment lz | 1.07 cm4 |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,404 kg |
| Afmeting verpakking | 0,026 x 0,046 x 3,005 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 115,09 per 1 st |
Artikel bevat 3 m