Legrand - Ruimtethermostaat (huishoudelijk, niet industrieel) - 049898
Ons artikelnummer
2306012
Artikelnummer fabrikant
049898
Type nummer
049898
EAN-code
3245060498986
Model
Aan/Uit
Type voeding
230 V AC
Aansluiting
3-draads
Met ontvanger
Nee
Meetbereik onderwaarde
7 °C
Productomschrijving
049898 THERMOSTAAT OPBOUW WISSELCONTACT, WIT
Thermostaat opbouw wit, 1 uitgang met wisselcontact, regelbereik 6 tot 30 graden Celsius.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2306012 |
| Artikelnummer fabrikant | 049898 |
| EAN-code | 3245060498986 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ruimtethermostaat (huishoudelijk, niet industrieel) |
| Merk | Legrand |
| Serie | Lexic |
| Type nummer | 049898 |
| Omschrijving | Thermostaat opbouw wisselcontact, wit |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Model | Aan/Uit |
| Type voeding | 230 V AC |
| Aansluiting | 3-draads |
| Met ontvanger | Nee |
| Meetbereik onderwaarde | 7 °C |
| Breedte | 80 mm |
| Meetbereik bovenwaarde | 30 °C |
| Opnemer extern | Nee |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Verwarmen | Ja |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Koelen | Ja |
| Aantal uitgangen koeling | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Type opnemer | Overig |
| Met display | Nee |
| Bediening | Draai |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Type contact | Maakcontact |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Max. contactbelasting | 16 A |
| Beschermingsgraad (IP-waarde) | 20 |
| Explosieveilig | Nee |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9003 |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Meetbereik | 7 - 30 °C |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Contactuitvoering | Maakcontact (NO) |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,162 kg |
| Afmeting verpakking | 0,055 x 0,089 x 0,085 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 76,23 per 1 st |
Artikel bevat 1 st