Legrand - Ruimtethermostaat (huishoudelijk, niet industrieel) - 076720
Ons artikelnummer
2307053
Artikelnummer fabrikant
076720
Type nummer
076720
EAN-code
4010957767204
Type voeding
230 V AC
Aansluiting
Drie-vierdraads
Met ontvanger
Nee
Meetbereik onderwaarde
10 °C
Breedte
45 mm
Productomschrijving
076720 MOSAIC THERMOSTAAT ELECTRONISCH 2MOD. 230V 8A IND. 8A OHMS.
Mosaic thermostaat electronisch 2modules wit, 5-30 graden instelbaar, 230V, 8A inductief, 8A Ohms.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2307053 |
| Artikelnummer fabrikant | 076720 |
| EAN-code | 4010957767204 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ruimtethermostaat (huishoudelijk, niet industrieel) |
| Merk | Legrand |
| Serie | Mosaic |
| Type nummer | 076720 |
| Omschrijving | Mosaic thermostaat electronisch 2mod. 230V 8A ind. 8A Ohms. |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Type voeding | 230 V AC |
| Aansluiting | Drie-vierdraads |
| Met ontvanger | Nee |
| Meetbereik onderwaarde | 10 °C |
| Breedte | 45 mm |
| Meetbereik bovenwaarde | 30 °C |
| Opnemer extern | Nee |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Verwarmen | Ja |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Koelen | Ja |
| Aantal uitgangen koeling | 1 |
| Differentiewaarde | 2 - 2 K |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Type opnemer | Overig |
| Met display | Nee |
| Bediening | Draai |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Type contact | Wisselcontact |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Max. contactbelasting | 8 A |
| Explosieveilig | Nee |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9003 |
| Hoogte | 45 mm |
| Diepte | 32.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Klasse temperatuurregelaar | IV |
| Meetbereik | 10 - 30 °C |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 2 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,093 kg |
| Afmeting verpakking | 0,057 x 0,097 x 0,099 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 200,84 per 1 st |
Artikel bevat 1 st