Leuze - Laserscanner - 53800245
Aanbevelingen
Productomschrijving
53800245 RSL410-S/CU411-RS4
Veiligheidslaserscanner - Speciale uitvoering: RS4 substituut; Type: 3, IEC/EN 61496; SIL: 2, IEC 61508; Performance Level (PL): d, EN ISO 13849-1; Resolutie veiligheidszone (instelbaar): 30/40/50/60/70/150 mm; Aantal veldparen, omschakelbaar: 1; Aantal beveiligingsfuncties: 1 St.; Reikwijdte: 0 ... 3 m; Reikwijdte waarschuwingsveld: 0 ... 20 m; Hoekbereik: 270 °; Voedingsspanning: 24 V, DC, -30 ... 20 %; Veiligheidsschakeluitgangen (OSSD's): 2 St., Transistor, PNP; Aansluiting 1: Kabel met Sub-D, 15 -polig, 450 mm, PUR; Aansluiting 2: Ronde stekker, M12, 4 -polig; Afmeting: 140,2 mm x 148,6 mm x 140,3 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4296018 |
| Artikelnummer fabrikant | 53800245 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Laserscanner |
| Merk | Leuze |
| Serie | |
| Type nummer | 53800245 |
| Omschrijving | 53800245 RSL410-S/CU411-RS4 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aftastinterval | 0.09 Hz |
| Aantal veiligheidsvelden | 1 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel met connector |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Breedte sensor | 140.2 mm |
| Hoogte van de sensor | 148.6 mm |
| Lengte sensor | 140.3 mm |
| Met configureerbare melduitgang | Ja |
| Laserbeschermklasse | Klasse 1 |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Reactietijd | 80 ms |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 0 m |
| Reikwijdte waarschuwingsveld | 0 m |
| Schakelspanning OSSD in High-toestand | 20.8 V |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 3 |
| Spanningstype | DC |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Met waarschuwingsvelduitgang | Nee |
| Golflengte sensor | 905 nm |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,689 kg |
| Afmeting verpakking | 140,3 x 140,2 x 148,6 MM |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.727,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st