Leuze - Ultrasone afstandssensor - 50124260
Aanbevelingen
Productomschrijving
DMU418B-400.X3/LTC-M12
Ultrasoon afstandssensor - Speciale uitvoering: Multiplexbedrijf, Synchroonbedrijf; Openingshoek: 9 °; Meetbereik: 25 ... 400 mm; Geometrische resolutie: 0,1 ... 0,5 mm; Voedingsspanning: 15 ... 30 V, DC; Digitale schakeluitgangen: 1 St.; Analoge uitgang: Stroom; Schakeluitgang: Transistor, Push-pull, Breekcontact/maakcontact; In-/uitgangen: 1 St.; Interface: IO-Link; Aansluiting: Ronde stekker, M12, 5 -polig; Bouwvorm: cilindrisch, M18; Afmetingen: 90 mm; Materiaal behuizing: Metaal; Bedieningselementen: Bedieningsknoppen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1500473 |
| Artikelnummer fabrikant | 50124260 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Ultrasone afstandssensor |
| Merk | Leuze |
| Serie | |
| Type nummer | 50124260 |
| Omschrijving | DMU418B-400.X3/LTC-M12 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering analoge uitgang | 0 mA ... 20 mA/4 ... 20 mA |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/NPN |
| Uitvoering schakelelement | Wisselcontact (NO/NC) |
| Blinde zone | 25 mm |
| Lengte sensor | 90 mm |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Instelbare afstand | 25 - 400 mm |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Meetbereik lengte | 25 - 400 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder glad |
| Standaard voor interfaces | Overig |
| Nullaststroom | 50 mA |
| Max. uitgangsstroom | 150 mA |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 70 °C |
| Voedingsspanning | 15 - 30 V |
| Relatieve herhalingsnauwkeurigheid | 0.15 % |
| Schakelfrequentie | 7 Hz |
| Spanningstype | DC |
| Synchronisatie mogelijk | Nee |
| Materiaal behuizing | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,088 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 632,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st