Leuze - Ultrasone afstandssensor - 50136090
Ons artikelnummer
1621272
Artikelnummer fabrikant
50136090
Type nummer
50136090
EAN-code
Uitvoering analoge uitgang
-10 V ... +10 V
Uitvoering elektrische aansluiting
Connector M12
Uitvoering schakeluitgang
PNP
Uitvoering schakelelement
Maakcontact (NO)
Blinde zone
150 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
DMU318-1600.3/4VK-M12
Ultrasoon afstandssensor - Speciale uitvoering: Multiplexbedrijf, Synchroonbedrijf; Openingshoek: 8 °; Meetbereik: 150 ... 1.600 mm; Geometrische resolutie: < 2 mm; Voedingsspanning: 10 ... 30 V, DC; Digitale schakeluitgangen: 1 St.; Analoge uitgang: Spanning; Schakeluitgang: Transistor, PNP, Maakcontact (NO); In-/uitgangen: 1 St.; Aansluiting: Ronde stekker, M12, 5 -polig; Bouwvorm: cilindrisch, M18; Afmetingen: 91,6 mm; Materiaal behuizing: Kunststof; Bedieningselementen: Bedieningsknoppen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1621272 |
| Artikelnummer fabrikant | 50136090 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Ultrasone afstandssensor |
| Merk | Leuze |
| Serie | |
| Type nummer | 50136090 |
| Omschrijving | DMU318-1600.3/4VK-M12 |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Uitvoering analoge uitgang | -10 V ... +10 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Blinde zone | 150 mm |
| Lengte sensor | 91.6 mm |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Instelbare afstand | 150 - 1600 mm |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Meetbereik lengte | 150 - 1600 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder glad |
| Nullaststroom | 50 mA |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 70 °C |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Relatieve herhalingsnauwkeurigheid | 0.5 % |
| Schakelfrequentie | 2 Hz |
| Spanningstype | DC |
| Synchronisatie mogelijk | Nee |
| Materiaal actieve vlakken van de sensor | Kunststof |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,052 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 272,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st