Leuze - Ultrasone drukschakelaar - 50127764
Ons artikelnummer
4292255
Artikelnummer fabrikant
50127764
Type nummer
50127764
EAN-code
Uitvoering elektrische aansluiting
Connector M12
Uitvoering schakeluitgang
PNP
Uitvoering schakelelement
Verbreekcontact (NC)
Lengte sensor
63 mm
Diameter sensor
18 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
50127764 HTU418B-400/PTX-M12
Ultrasoonsensor - Speciale uitvoering: Teach-ingang; Bedrijfsreikwijdte: 0,025 ... 0,4 m; Uitstraalrichting: aan de voorzijde; Openingshoek: 9 °; Voedingsspanning: 15 ... 30 V, DC; Digitale schakeluitgangen: 1 St.; Schakeluitgang 1: Transistor, PNP, Breekcontact (NC); Schakelfrequentie: 7 Hz; Aansluiting: Ronde stekker, M12, 5 -polig; Bouwvorm: cilindrisch, M18; Afmetingen: 18 mm x 63 mm; Materiaal behuizing: Metaal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4292255 |
| Artikelnummer fabrikant | 50127764 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Ultrasone drukschakelaar |
| Merk | Leuze |
| Serie | |
| Type nummer | 50127764 |
| Omschrijving | 50127764 HTU418B-400/PTX-M12 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact (NC) |
| Lengte sensor | 63 mm |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Nullaststroom | 50 mA |
| Max. uitgangsstroom | 150 mA |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 70 °C |
| Voedingsspanning | 15 - 30 V |
| Relatieve herhalingsnauwkeurigheid | 0.15 % |
| Schakelfrequentie | 7 Hz |
| Spanningstype | DC |
| Synchronisatie mogelijk | Nee |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,073 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 264,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st