Leuze - Ultrasoon eenrichtings lichtscherm - 50103364
Ons artikelnummer
2686414
Artikelnummer fabrikant
50103364
Type nummer
50103364
EAN-code
Breedte sensor
15 mm
Hoogte van de sensor
50 mm
Lengte sensor
33 mm
Omgevingstemperatuur
70 - 70 °C
Voedingsspanning
10 - 10 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
LSEU 18/24-S12
Ultrasoon zender-ontvanger systeem ontvanger - Bedrijfsreikwijdte: 0 ... 0,65 m; Uitstraalrichting: aan de voorzijde; Voedingsspanning: 10 ... 30 V, DC; Digitale schakeluitgangen: 2 St.; Schakeluitgang 1: Transistor, PNP, Maakcontact (NO); Schakeluitgang 2: Transistor, NPN, Maakcontact (NO); Schakelfrequentie: 100 Hz; Aansluiting: Ronde stekker, M12, 5 -polig; Bouwvorm: hoekig; Afmetingen: 15 mm x 50 mm x 33 mm; Materiaal behuizing: Metaal; Bedieningselementen: Standenschakelaar
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2686414 |
| Artikelnummer fabrikant | 50103364 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Ultrasoon eenrichtings lichtscherm |
| Merk | Leuze |
| Serie | |
| Type nummer | 50103364 |
| Omschrijving | LSEU 18/24-S12 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Breedte sensor | 15 mm |
| Hoogte van de sensor | 50 mm |
| Lengte sensor | 33 mm |
| Omgevingstemperatuur | 70 - 70 °C |
| Voedingsspanning | 10 - 10 V |
| Schakelfrequentie | 100 Hz |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,082 KG |
| Afmeting verpakking | 33 x 15 x 50 MM |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 338,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st