Leuze - Vorklichtscherm - 50110112
Aanbevelingen
Productomschrijving
GS 61/6-S8V
Vorkfotocel - Natuurkundig principe: optisch; Applicatie: Herkenning van niet transparante etiketten; Etiketbreedte, min.: 2 mm; Etikettussenafstand, min.: 2 mm; Medium: niet transparant; Lichtbron: LED, infrarood; Voedingsspanning: 10 ... 30 V, DC; Digitale schakeluitgangen: 1 St.; Schakeluitgang 1: Transistor, Push-pull, Schakelsignaal bij etikettussenafstand; Schakelfrequentie: 10.000 Hz; Aansluiting: Ronde stekker, M8, 4 -polig; Stekkeruitgang: verticaal (haaks op bandloop); Vorkopening: 3 mm; Bekdiepte: 41 mm; Afmetingen: 11 mm x 30 mm x 60 mm; Materiaal behuizing: Kunststof; Bedieningselementen: Meerslagenpotentiometer
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1205038 |
| Artikelnummer fabrikant | 50110112 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Vorklichtscherm |
| Merk | Leuze |
| Serie | |
| Type nummer | 50110112 |
| Omschrijving | GS 61/6-S8V |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Vorkdiepte | 41 mm |
| Vorkwijdte | 3 mm |
| Nom. schakelafstand | 3 mm |
| Max. schakelafstand | 3 mm |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Reflector meegeleverd | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M8 |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/NPN |
| Uitvoering schakelelement | Antivalent |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 11 mm |
| Hoogte van de sensor | 30 mm |
| Lengte sensor | 60 mm |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Min. reflectorafstand | 3 mm |
| Reactietijd | 0.05 ms |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 0.003 m |
| Schakelfrequentie | 10000 Hz |
| Spanningstype | DC |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Golflengte sensor | 940 nm |
| Lichtsoort | Infraroodlicht |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 60 °C |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,029 KG |
| Afmeting verpakking | 60 x 11 x 30 MM |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 214,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st