Marechal - CEE-toestelcontactstop - IP40 1P+N+A 16A 250V AC D11
Ons artikelnummer
4418442
Artikelnummer fabrikant
01N8015D11
Type nummer
IP40 1P+N+A 16A 250V AC D11
EAN-code
IEC-stroomsterkte
16 A
Aantal polen
3
Spanning volgens EN 60309-2
230 V (50+60 Hz) blauw
Kenkleur
Blauw
Beschermingsgraad (IP)
IP40
Productomschrijving
01N8015D11 PN HUISHOUDELIJKE A DAPTER POLY BL. IP40 1P+N+A 16A 250V AC D11
PN HUISHOUDELIJKE ADAPTER POLY BLAUW IP40 1P+N+A 16A 250V AC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4418442 |
| Artikelnummer fabrikant | 01N8015D11 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-toestelcontactstop |
| Merk | Marechal |
| Serie | PN HUISHOUDELIJKE ADAPTER POLY BL. |
| Type nummer | IP40 1P+N+A 16A 250V AC D11 |
| Omschrijving | PN HUISHOUDELIJKE ADAPTER POLY BL. IP40 1P+N+A 16A 250V AC D11 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| Aantal polen | 3 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 230 V (50+60 Hz) blauw |
| Kenkleur | Blauw |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Nom. spanning | 250 - 250 V |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 50 Hz |
| Contactmateriaal | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Verzilverd |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 201 g |
| Afmeting verpakking | 96 x 98 x 112 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 105,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st