Marechal - CEE-toestelcontactstop - Size.1 1P+N+A 30A 250V AC OMG.
Ons artikelnummer
4418441
Artikelnummer fabrikant
01N8015001
Type nummer
Size.1 1P+N+A 30A 250V AC OMG.
EAN-code
IEC-stroomsterkte
30 A
Aantal polen
3
Spanning volgens EN 60309-2
230 V (50+60 Hz) blauw
Kenkleur
Blauw
Beschermingsgraad (IP)
IP67
Productomschrijving
01N8015001 PN STEKER POLY BLAU W SIZE.1 1P+N+A 30A 250V AC OMG.
PN STEKER POLY BLAUW Size.1 IP66/67 1P+N+A 30A 250V AC OMGEKEERDE CONTACTEN
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4418441 |
| Artikelnummer fabrikant | 01N8015001 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-toestelcontactstop |
| Merk | Marechal |
| Serie | PN STEKER POLY BLAUW |
| Type nummer | Size.1 1P+N+A 30A 250V AC OMG. |
| Omschrijving | PN STEKER POLY BLAUW Size.1 1P+N+A 30A 250V AC OMG. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 30 A |
| Aantal polen | 3 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 230 V (50+60 Hz) blauw |
| Kenkleur | Blauw |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Nom. spanning | 250 - 250 V |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 50 Hz |
| Contactmateriaal | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Verzilverd |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 120 g |
| Afmeting verpakking | 71 x 58 x 88 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 62,14 per 1 st |
Artikel bevat 1 st