Marechal - CEE-toestelcontactstop - Size.3 2P+A 63A 440V AC
Ons artikelnummer
4418811
Artikelnummer fabrikant
6168012
Type nummer
Size.3 2P+A 63A 440V AC
EAN-code
IEC-stroomsterkte
63 A
Aantal polen
3
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Kenkleur
Rood
Beschermingsgraad (IP)
IP67
Productomschrijving
6168012 DECONTACTOR DSN6 STEKE
DECONTACTOR DSN6 STEKER POLY BLAUW Size.3 IP66/67/69 2P+A 63A 440V AC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4418811 |
| Artikelnummer fabrikant | 6168012 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-toestelcontactstop |
| Merk | Marechal |
| Serie | DECONTACTOR DSN6 STEKER |
| Type nummer | Size.3 2P+A 63A 440V AC |
| Omschrijving | DECONTACTOR DSN6 STEKER Size.3 2P+A 63A 440V AC |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 63 A |
| Aantal polen | 3 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Nom. spanning | 440 - 440 V |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 50 Hz |
| Contactmateriaal | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Verzilverd |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 221 g |
| Afmeting verpakking | 96 x 98 x 112 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 119,84 per 1 st |
Artikel bevat 1 st