Mean Well - Stroombegrenzer - ICL-16R
Ons artikelnummer
1226046
Artikelnummer fabrikant
ICL-16R
Type nummer
ICL-16R
EAN-code
4711287421896
Max. schijnvermogen
3680 VA
Montagewijze
DIN-rail
Nom. continustroom Iu
16 A
Kortsluitstroombegrenzer
Ja
Productomschrijving
ICL-16R STROOMBEGRENZER
AC DIN rail Inrush Current Limiter; Input 180-264VAC; Rail mounted
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1226046 |
| Artikelnummer fabrikant | ICL-16R |
| EAN-code | 4711287421896 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroombegrenzer |
| Merk | Mean Well |
| Serie | |
| Type nummer | ICL-16R |
| Omschrijving | AC DIN rail Inrush Current Limiter 16A Rail mounted |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Max. schijnvermogen | 3680 VA |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Nom. continustroom Iu | 16 A |
| Kortsluitstroombegrenzer | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 35 x 90 x 54,5 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 34,82 per 1 st |
Artikel bevat 1 st