Mennekes - CEE-afschermkap contactstop (IEC 60309) - 40841
Ons artikelnummer
1144623
Artikelnummer fabrikant
40841
Type nummer
40841
EAN-code
4015394047681
Nom. stroom
32 A
Aantal polen
3 - 3
Beschermingsgraad (IP)
IP44
Productomschrijving
40841 AFSCHERMKAP 32A 3P EN 4P AFSCHERMKAP GRIJS
Afschermkap 32A 3P+4P IP67 grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1144623 |
| Artikelnummer fabrikant | 40841 |
| EAN-code | 4015394047681 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-afschermkap contactstop (IEC 60309) |
| Merk | Mennekes |
| Serie | ACCESSOIRES |
| Type nummer | 40841 |
| Omschrijving | Afschermkap 32A 3P+4P IP67 grijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. stroom | 32 A |
| Aantal polen | 3 - 3 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,057 kg |
| Afmeting verpakking | 0,091 x 0,082 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 97,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st