Mennekes - CEE-contactdoos, aanbouw - 1151A
Ons artikelnummer
1079543
Artikelnummer fabrikant
1151A
Type nummer
1151A
EAN-code
4015394007791
IEC-stroomsterkte
63 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
60 A
Aantal polen
4
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Uurstand
6 h
Productomschrijving
1151A INB. CONTACTDOOS 63A 4P
Wandcontactdoos inbouw 63A 4p 6h 400V IP44
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1079543 |
| Artikelnummer fabrikant | 1151A |
| EAN-code | 4015394007791 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactdoos, aanbouw |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Schroefklem |
| Type nummer | 1151A |
| Omschrijving | Inbouwcontactdoos 63A 4P 6H 400V IP44 TA |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 63 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 60 A |
| Aantal polen | 4 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Insteekrichting | Schuin (gehoekt) |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Flensmaat verticaal | 110 mm |
| Boorgatafstand verticaal | 85 mm |
| Flensmaat horizontaal | 106 mm |
| Boorgatafstand horizontaal | 77 mm |
| RAL-nummer | 3013 |
| Kabelinvoer | Overig |
| Nom. spanning | 399 - 400 V |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,569 kg |
| Afmeting verpakking | 0,153 x 0,11 x 0,106 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 291,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st