Mennekes - CEE-contactdoos, aanbouw - 209A
Ons artikelnummer
1012632
Artikelnummer fabrikant
209A
Type nummer
209A
EAN-code
4015394000891
IEC-stroomsterkte
63 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
60 A
Aantal polen
5
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Uurstand
6 h
Productomschrijving
209A WCD 5P 63A AANBOUW SCHUIN CEE-AANBOUWCONTACTDOOS IP67
Wandcontactdoos inbouw 63A 5p 6h 400V IP67
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1012632 |
| Artikelnummer fabrikant | 209A |
| EAN-code | 4015394000891 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactdoos, aanbouw |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Schroefklem |
| Type nummer | 209A |
| Omschrijving | Inb. contactdoos 63A 5P 6H 400V IP67 TA |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 63 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 60 A |
| Aantal polen | 5 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Insteekrichting | Schuin (gehoekt) |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Flensmaat verticaal | 110 mm |
| Boorgatafstand verticaal | 85 mm |
| Flensmaat horizontaal | 106 mm |
| Boorgatafstand horizontaal | 77 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Kabelinvoer | Overig |
| Nom. spanning | 399 - 400 V |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Contactmateriaal | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,67 kg |
| Afmeting verpakking | 0,174 x 0,135 x 0,125 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 337,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st