Mennekes - CEE-contactdoos, aanbouw - 212A
Ons artikelnummer
1151842
Artikelnummer fabrikant
212A
Type nummer
212A
EAN-code
4015394000945
IEC-stroomsterkte
125 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
100 A
Aantal polen
4
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Uurstand
6 h
Productomschrijving
212A INB.WCD 125A 3P+A 400V 6H IP67 INBOUWCONTACTDOOS
Wandcontactdoos inbouw 125A 4p 6h 400V IP67
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1151842 |
| Artikelnummer fabrikant | 212A |
| EAN-code | 4015394000945 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactdoos, aanbouw |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Schroefklem |
| Type nummer | 212A |
| Omschrijving | Inb. contactdoos 125A 4P 6H400V IP67 TA |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 125 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 100 A |
| Aantal polen | 4 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Insteekrichting | Schuin (gehoekt) |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Flensmaat verticaal | 114 mm |
| Boorgatafstand verticaal | 90 mm |
| Flensmaat horizontaal | 110 mm |
| Boorgatafstand horizontaal | 90 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Kabelinvoer | Overig |
| Nom. spanning | 399 - 400 V |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Contactmateriaal | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,94 kg |
| Afmeting verpakking | 0,187 x 0,135 x 0,125 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.133,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st