Mennekes - CEE-contactdoos, aanbouw - 216P
Brutoprijs
1.214,10
Mennekes - CEE-contactdoos, aanbouw - 216P
Ons artikelnummer
1300395
Artikelnummer fabrikant
216P
Type nummer
216P
EAN-code
4015394149361
IEC-stroomsterkte
125 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
100 A
Aantal polen
5
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Uurstand
6 h
Productomschrijving
216P 5P 125A 6H IP67 INB WCD + PKS CONTACT
Inb WCD 125A 5P 6H400V IP67 +P
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1300395 |
| Artikelnummer fabrikant | 216P |
| EAN-code | 4015394149361 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactdoos, aanbouw |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Schroefklem |
| Type nummer | 216P |
| Omschrijving | Inb WCD 125A 5P 6H400V IP67 +P |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 125 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 100 A |
| Aantal polen | 5 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Insteekrichting | Schuin (gehoekt) |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Flensmaat verticaal | 114 mm |
| Boorgatafstand verticaal | 90 mm |
| Flensmaat horizontaal | 110 mm |
| Boorgatafstand horizontaal | 90 mm |
| RAL-nummer | 3013 |
| Kabelinvoer | Overig |
| Nom. spanning | 399 - 400 V |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 21 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,24 kg |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,12 x 0,12 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.214,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st