Mennekes - CEE-contactdoos, aanbouw - 604
Ons artikelnummer
1062852
Artikelnummer fabrikant
604
Type nummer
604
EAN-code
4015394004493
IEC-stroomsterkte
16 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
20 A
Aantal polen
2
Spanning volgens EN 60309-2
40-50 V (50+60 Hz) wit
Uurstand
12 h
Productomschrijving
604 INB.CONT.DS 2P 16A 40-50V 50/60HZ 12H
Inb.WCD 16A 2P 12H 50V IP44
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1062852 |
| Artikelnummer fabrikant | 604 |
| EAN-code | 4015394004493 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactdoos, aanbouw |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Veiligheidsspanning |
| Type nummer | 604 |
| Omschrijving | Inb.WCD 16A 2P 12H 50V IP44 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 20 A |
| Aantal polen | 2 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 40-50 V (50+60 Hz) wit |
| Uurstand | 12 h |
| Kenkleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Insteekrichting | Recht |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Flensmaat verticaal | 55 mm |
| Boorgatafstand verticaal | 45 mm |
| Flensmaat horizontaal | 55 mm |
| Boorgatafstand horizontaal | 45 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Kabelinvoer | Overig |
| Nom. spanning | 40 - 50 V |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,103 kg |
| Afmeting verpakking | 0,067 x 0,065 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 101,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st