Mennekes - CEE-contactdoos combinatie (IEC 60309) - 1648
Ons artikelnummer
1803007
Artikelnummer fabrikant
1648
Type nummer
1648
EAN-code
4015394212171
CEE-contactdoos-16A
1x16A5p400V
CEE-contactdoos-32A
Geen
CEE-contactdoos-63A
Geen
CEE-contactdoos-125A
Geen
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F)
1
Productomschrijving
1648 WCD 16A 4P 9H 400V
WCD 16A 4P 6H 400V twinbox + SCHUKO
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1803007 |
| Artikelnummer fabrikant | 1648 |
| EAN-code | 4015394212171 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactdoos combinatie (IEC 60309) |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Dubbele contactdoos |
| Type nummer | 1648 |
| Omschrijving | WCD 16A 4P 6H 400V twinbox + SCHUKO |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| CEE-contactdoos-16A | 1x16A5p400V |
| CEE-contactdoos-32A | Geen |
| CEE-contactdoos-63A | Geen |
| CEE-contactdoos-125A | Geen |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 1 |
| Breedte | 105 mm |
| Overige inbouwmogelijkheden resp. lege plaatsen | 0 |
| Beveiliging | Overig |
| Aardlekschakelaar | Overig |
| Voeding/aansluitmogelijkheid | 1 leiding (aftakleiding) |
| Hantering | Wandmontage |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 110 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,38 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,105 x 0,048 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 182,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st