Mennekes - CEE-contactdoos combinatie (IEC 60309) - 23508A
Ons artikelnummer
4204122
Artikelnummer fabrikant
23508A
Type nummer
23508A
EAN-code
4015394218852
Breedte
110 mm
Beveiliging
Overig
Aardlekschakelaar
Overig
Kabellengte
0 m
Beschermingsgraad (IP)
IP67
Productomschrijving
23508A INB. WCD 63A 5P 6H 400V
Inb. WCD 63A 5P 6H 400V IP67 PKS
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4204122 |
| Artikelnummer fabrikant | 23508A |
| EAN-code | 4015394218852 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactdoos combinatie (IEC 60309) |
| Merk | Mennekes |
| Serie | |
| Type nummer | 23508A |
| Omschrijving | Inb. WCD 63A 5P 6H 400V IP67 PKS |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Breedte | 110 mm |
| Beveiliging | Overig |
| Aardlekschakelaar | Overig |
| Kabellengte | 0 m |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 140 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Aantal contactdozen met aardingspen (Deense standaard) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,764 kg |
| Afmeting verpakking | 0,14 x 0,11 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 395,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st