Mennekes - CEE-contactdoos combinatie (IEC 60309) - 27006VN
Ons artikelnummer
4204854
Artikelnummer fabrikant
27006VN
Type nummer
27006VN
EAN-code
4015394287490
CEE-contactdoos-16A
Geen
Beveiliging
Overig
Aardlekschakelaar
Overig
Kabellengte
0 m
Militaire uitvoering
Nee
Productomschrijving
27006VN WANDCONTACTDOOS, 32A 4 P 6H 400V, IP44
Wandcontactds 32A4P 6H400V IP44 HW/VN TA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4204854 |
| Artikelnummer fabrikant | 27006VN |
| EAN-code | 4015394287490 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactdoos combinatie (IEC 60309) |
| Merk | Mennekes |
| Serie | |
| Type nummer | 27006VN |
| Omschrijving | Wandcontactds 32A4P 6H400V IP44 HW/VN TA |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| CEE-contactdoos-16A | Geen |
| Beveiliging | Overig |
| Aardlekschakelaar | Overig |
| Kabellengte | 0 m |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Aantal contactdozen met aardingspen (Deense standaard) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,355 kg |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,095 x 0,12 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 32,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st