Mennekes - CEE-contactstop - 13219
Ons artikelnummer
1124828
Artikelnummer fabrikant
13219
Type nummer
13219
EAN-code
4015394240884
IEC-stroomsterkte
125 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
100 A
Aantal polen
4
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Uurstand
6 h
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
13219 STEKER 125A 3P+A 400V 6H IP67 POWERTOP XTRA
Contactstop 125A 4P 6H 400V IP67 PTX
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1124828 |
| Artikelnummer fabrikant | 13219 |
| EAN-code | 4015394240884 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | PowerTOP® Xtra |
| Type nummer | 13219 |
| Omschrijving | Contactstop 125A 4P 6H 400V IP67 PTX |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 125 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 100 A |
| Aantal polen | 4 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Met fasewisseling | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Kabelinvoer | Schroefwartel |
| Insteekrichting | Recht |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 3013 |
| Contactmateriaal | CuZn |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,29 x 0,135 x 0,135 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 462,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st