Mennekes - CEE-contactstop - 13516
Ons artikelnummer
4204849
Artikelnummer fabrikant
13516
Type nummer
13516
EAN-code
4015394296737
IEC-stroomsterkte
32 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
30 A
Aantal polen
4
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Uurstand
6 h
Productomschrijving
13516 CONTACTSTOP 32A4P 6H400V ERGO IP54 PTX
Contactstop 32A4P 6H400V ERGO IP54 PTX
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4204849 |
| Artikelnummer fabrikant | 13516 |
| EAN-code | 4015394296737 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | |
| Type nummer | 13516 |
| Omschrijving | Contactstop 32A4P 6H400V ERGO IP54 PTX |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 32 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 30 A |
| Aantal polen | 4 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Met fasewisseling | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Insteekrichting | Recht |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 3013 |
| Contactmateriaal | CuSn |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 6 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,344 kg |
| Afmeting verpakking | 0,196 x 0,078 x 0,081 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 17,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st