Mennekes - CEE-contactstop - 642A
Ons artikelnummer
1940353
Artikelnummer fabrikant
642A
Type nummer
642A
EAN-code
4015394004882
IEC-stroomsterkte
32 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
30 A
Aantal polen
2
Spanning volgens EN 60309-2
20-25 V (50+60 Hz) violet
Uurstand
0 h
Productomschrijving
642A STEKKER 32A 2P. 25V IP44 PAARS
Contactstop 32A2P 25V IP44
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1940353 |
| Artikelnummer fabrikant | 642A |
| EAN-code | 4015394004882 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Veiligheidsspanning |
| Type nummer | 642A |
| Omschrijving | Contactstop 32A2P 25V IP44 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 32 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 30 A |
| Aantal polen | 2 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 20-25 V (50+60 Hz) violet |
| Uurstand | 0 h |
| Kenkleur | Violet |
| Met fasewisseling | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Kabelinvoer | Buigbeveiliging |
| Insteekrichting | Recht |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 4001 |
| Contactmateriaal | CuSn |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,141 kg |
| Afmeting verpakking | 0,13 x 0,058 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 108,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st