Mennekes - CEE-contactstop - 656A
Ons artikelnummer
1022822
Artikelnummer fabrikant
656A
Type nummer
656A
EAN-code
4015394005025
IEC-stroomsterkte
16 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
20 A
Aantal polen
2
Spanning volgens EN 60309-2
40-50 V (50+60 Hz) wit
Uurstand
12 h
Productomschrijving
656A STEKER 2P 16A 40-50V IP44 STEKER MET WARTEL
Contactstop 16A2P 12H50V IP44
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1022822 |
| Artikelnummer fabrikant | 656A |
| EAN-code | 4015394005025 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Veiligheidsspanning |
| Type nummer | 656A |
| Omschrijving | Contactstop 16A2P 12H50V IP44 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 20 A |
| Aantal polen | 2 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 40-50 V (50+60 Hz) wit |
| Uurstand | 12 h |
| Kenkleur | Grijs |
| Met fasewisseling | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Kabelinvoer | Schroefwartel |
| Insteekrichting | Recht |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 4001 |
| Contactmateriaal | CuSn |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,163 kg |
| Afmeting verpakking | 0,15 x 0,058 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 100,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st