Mennekes - CEE-koppelcontactstop - 14225
Ons artikelnummer
1142164
Artikelnummer fabrikant
14225
Type nummer
14225
EAN-code
4015394240815
IEC-stroomsterkte
125 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
100 A
Aantal polen
5
Spanning volgens EN 60309-2
380-415 V (50+60 Hz) rood
Uurstand
6 h
Productomschrijving
14225 125A 5POL 6H400V IP67 KOPPELCONTACT POWERTOP
Koppelc.stop 125A 5P 6H 400V IP67 PTX
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1142164 |
| Artikelnummer fabrikant | 14225 |
| EAN-code | 4015394240815 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-koppelcontactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | PowerTOP® Xtra |
| Type nummer | 14225 |
| Omschrijving | Koppelc.stop 125A 5P 6H 400V IP67 PTX |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 125 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 100 A |
| Aantal polen | 5 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 380-415 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Insteekrichting | Recht |
| Kabelinvoer | Schroefwartel |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 3013 |
| Contactmateriaal | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,31 x 0,12 x 0,13 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 562,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st