Mennekes - CEE-toestelcontactstop - 1962
Brutoprijs
172,60
Mennekes - CEE-toestelcontactstop - 1962
Ons artikelnummer
1290307
Artikelnummer fabrikant
1962
Type nummer
1962
EAN-code
4015394012863
IEC-stroomsterkte
16 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
20 A
Aantal polen
3
Spanning volgens EN 60309-2
20-25 V (50+60 Hz) violet
Uurstand
0 h
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1962 TST K.S. OPB 3 P. 16A 24V
Toestelc.doos 16A 3P 25V IP44
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1290307 |
| Artikelnummer fabrikant | 1962 |
| EAN-code | 4015394012863 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-toestelcontactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Veiligheidsspanning |
| Type nummer | 1962 |
| Omschrijving | Toestelc.doos 16A 3P 25V IP44 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 20 A |
| Aantal polen | 3 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 20-25 V (50+60 Hz) violet |
| Uurstand | 0 h |
| Kenkleur | Violet |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Bouwvorm | Opbouwapparaatstekker |
| Met fasewisseling | Nee |
| Insteekrichting | Haaks |
| Materiaal | Kunststof |
| RAL-nummer | 0 |
| Nom. spanning | 20 - 25 V |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,159 kg |
| Afmeting verpakking | 0,122 x 0,093 x 0,064 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 172,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st