Mennekes - CEE-toestelcontactstop - 357
Brutoprijs
459,00
Mennekes - CEE-toestelcontactstop - 357
Ons artikelnummer
1016900
Artikelnummer fabrikant
357
Type nummer
357
EAN-code
4015394002598
IEC-stroomsterkte
63 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
60 A
Aantal polen
4
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Uurstand
6 h
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
357 3P+A 63A 6H TOESTELCON TOESTELCONTACTDOOS CEEFORM
Toestelc.doos 63A 4P 6H 400V IP67
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016900 |
| Artikelnummer fabrikant | 357 |
| EAN-code | 4015394002598 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-toestelcontactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Toestelcontactdozen |
| Type nummer | 357 |
| Omschrijving | Toestelc.doos 63A 4P 6H 400V IP67 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 63 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 60 A |
| Aantal polen | 4 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Bouwvorm | Opbouwapparaatstekker |
| Met fasewisseling | Nee |
| Insteekrichting | Haaks |
| Materiaal | Kunststof |
| RAL-nummer | 0 |
| Nom. spanning | 399 - 400 V |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,884 kg |
| Afmeting verpakking | 0,25 x 0,171 x 0,118 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 459,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st