Mennekes - CEE-toestelcontactstop - 368
Ons artikelnummer
1081946
Artikelnummer fabrikant
368
Type nummer
368
EAN-code
4015394002703
IEC-stroomsterkte
125 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
100 A
Aantal polen
5
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Uurstand
6 h
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
368 125A5P 6H400V WANDSTECKER
Toestelc.doos 125A 5P 6H 400V IP67
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1081946 |
| Artikelnummer fabrikant | 368 |
| EAN-code | 4015394002703 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-toestelcontactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Toestelcontactdozen |
| Type nummer | 368 |
| Omschrijving | Toestelc.doos 125A 5P 6H 400V IP67 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 125 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 100 A |
| Aantal polen | 5 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Bouwvorm | Opbouwapparaatstekker |
| Met fasewisseling | Nee |
| Insteekrichting | Haaks |
| Materiaal | Kunststof |
| RAL-nummer | 0 |
| Nom. spanning | 399 - 400 V |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,179 kg |
| Afmeting verpakking | 1,2 x 0,8 x 0,16 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.764,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st