Mennekes - CEE-wandcontactdoos - 139
Ons artikelnummer
1008222
Artikelnummer fabrikant
139
Type nummer
139
EAN-code
4015394000679
Model
Opbouw
IEC-stroomsterkte
125 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
100 A
Aantal polen
4
Spanning volgens EN 60309-2
380-415 V (50+60 Hz) rood
Productomschrijving
139 3P+A 125A 6H WCD WANDKONTAKTDOOS CEE OPBOUW
WCD 125A 4P 6H 400V IP67
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1008222 |
| Artikelnummer fabrikant | 139 |
| EAN-code | 4015394000679 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-wandcontactdoos |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Schroefklem |
| Type nummer | 139 |
| Omschrijving | WCD 125A 4P 6H 400V IP67 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Opbouw |
| IEC-stroomsterkte | 125 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 100 A |
| Aantal polen | 4 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 380-415 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Binnenliggende bevestiging |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 3013 |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Contactmateriaal | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Kleur behuizing | Wit |
| Afsluitbaar | Nee |
| Naamveld | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,974 kg |
| Afmeting verpakking | 0,325 x 0,2 x 0,162 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 935,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st