Mennekes - CEE-wandcontactdoos - 143
Ons artikelnummer
1008484
Artikelnummer fabrikant
143
Type nummer
143
EAN-code
4015394000730
Model
Opbouw
IEC-stroomsterkte
125 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
100 A
Aantal polen
5
Spanning volgens EN 60309-2
380-415 V (50+60 Hz) rood
Productomschrijving
143 3P+N+A 125A 6H WCD WANDKONTAKTDOOS CEE OPBOUW
WCD 125A 5P 6H 400V IP67
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1008484 |
| Artikelnummer fabrikant | 143 |
| EAN-code | 4015394000730 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-wandcontactdoos |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Schroefklem |
| Type nummer | 143 |
| Omschrijving | WCD 125A 5P 6H 400V IP67 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Opbouw |
| IEC-stroomsterkte | 125 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 100 A |
| Aantal polen | 5 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 380-415 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Binnenliggende bevestiging |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 3013 |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Contactmateriaal | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Kleur behuizing | Wit |
| Afsluitbaar | Nee |
| Naamveld | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,102 kg |
| Afmeting verpakking | 0,99 x 0,834 x 0,162 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 986,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st