Mennekes - CEE-wandcontactdoos - 4211
Brutoprijs
128,70
Mennekes - CEE-wandcontactdoos - 4211
Ons artikelnummer
1164008
Artikelnummer fabrikant
4211
Type nummer
4211
EAN-code
4015394022602
IEC-stroomsterkte
16 A
Aantal polen
5
Spanning volgens EN 60309-2
400 V (50+60 Hz) rood
Uurstand
6 h
Kenkleur
Rood
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
4211 WCD 5POL. 16A. + DEKSEL
Inb.WCD 16A 5P 6H 400V IP44 Cepex
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1164008 |
| Artikelnummer fabrikant | 4211 |
| EAN-code | 4015394022602 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-wandcontactdoos |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Cepex |
| Type nummer | 4211 |
| Omschrijving | Inb.WCD 16A 5P 6H 400V IP44 Cepex |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| Aantal polen | 5 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rood |
| Uurstand | 6 h |
| Kenkleur | Rood |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kabelinvoer | Buigbeveiliging |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Afsluitbaar | Nee |
| Naamveld | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,189 kg |
| Afmeting verpakking | 0,093 x 0,09 x 0,065 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 128,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st