Mennekes - CEE-wandcontactdoos - 598
Ons artikelnummer
4204484
Artikelnummer fabrikant
598
Type nummer
598
EAN-code
4015394004417
Model
Opbouw
IEC-stroomsterkte
32 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
30 A
Aantal polen
3
Spanning volgens EN 60309-2
40-50 V (50+60 Hz) wit
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
598 WANDCONTACTDOOS 32A 3P 12H
WCD 32A 3P 12H 50V IP44
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4204484 |
| Artikelnummer fabrikant | 598 |
| EAN-code | 4015394004417 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-wandcontactdoos |
| Merk | Mennekes |
| Serie | |
| Type nummer | 598 |
| Omschrijving | WCD 32A 3P 12H 50V IP44 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Opbouw |
| IEC-stroomsterkte | 32 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 30 A |
| Aantal polen | 3 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 40-50 V (50+60 Hz) wit |
| Uurstand | 12 h |
| Kenkleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Binnenliggende bevestiging |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 7030 |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Kleur behuizing | Wit |
| Afsluitbaar | Nee |
| Naamveld | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,278 kg |
| Afmeting verpakking | 0,146 x 0,115 x 0,083 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 201,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st