Mennekes - Laadkabel elektrisch voertuig - 36213
Ons artikelnummer
4099103
Artikelnummer fabrikant
36213
Type nummer
36213
EAN-code
4015394272755
Type stroom
AC driefasig
Aantal communicatie-aders
2
Uitvoering voertuigzijde
Type 2
Uitvoering infrastructuurzijde
Type 2
Met Incable Control Box (ICCB)
Nee
Productomschrijving
36213 CHARGING CABLE MODE 3 TY
Met de MENNEKES laadkabel type 2 kunt u heel eenvoudig alle voertuigen met type 2 stekkers op openbare laadstations of op wallboxen met laadcontactdozen aansluiten.
Laadkabel Mode 3 Type 2 32A 3PH 4m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4099103 |
| Artikelnummer fabrikant | 36213 |
| EAN-code | 4015394272755 |
| Artikelklasse (ETIM) | Laadkabel elektrisch voertuig |
| Merk | Mennekes |
| Serie | Laadkabels |
| Type nummer | 36213 |
| Omschrijving | Laadkabel Mode 3 Type 2 32A 3PH 4m |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type stroom | AC driefasig |
| Aantal communicatie-aders | 2 |
| Uitvoering voertuigzijde | Type 2 |
| Uitvoering infrastructuurzijde | Type 2 |
| Met Incable Control Box (ICCB) | Nee |
| Laadwijze | Mode 3 |
| Nom. stroom | 32 A |
| Nom. spanning | 400 V |
| Met temperatuurvoeler | Nee |
| Lengte leiding | 4 m |
| Contactmateriaal | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Onbehandeld |
| Kabellengte | 4 m |
| Kabeltype | Recht |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,39 x 0,39 x 0,1 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 140,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st