Mennekes - Oplaadpunt elektrisch voertuig - 1311201205BK
Aanbevelingen
Productomschrijving
1311201205BK AMTRON® 4YOU 110
AMTRON® 4You 110 - het laadstation om thuis eenvoudig op te laden. De MENNEKES AMTRON® 4You 110 lader is de ideale oplossing om met elektromobiliteit te beginnen en elektrische voertuigen thuis comfortabel op te laden. Het laadstation is uitgerust met de modernste techniek voor een gebruiksvriendelijke bediening en maximale veiligheid. De wallbox kan worden aangepast met verwisselbare Front Covers uit het accessoireprogramma. AMTRON® 4You 110 is compatibel met alle gangbare elektrische voertuigen. AMTRON® 4You 110 richt zich op de essentie: "Gewoon aansluiten en opladen" - op elk moment en zonder autorisatie. Met de vast gemonteerde type 2 laadkabel met een lengte van 7,5 meter en het geïntegreerde kabelmanagement biedt het laadstation extra gemak bij het thuis opladen.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Oplaadpunt elektrisch voertuig" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4302850 |
| Artikelnummer fabrikant | 1311201205BK |
| EAN-code | 4015394301981 |
| Artikelklasse (ETIM) | Oplaadpunt elektrisch voertuig |
| Merk | Mennekes |
| Serie | |
| Type nummer | 1311201205BK |
| Omschrijving | AMTRON® 4You 110 11 C2 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Aantal laadunits | 1 |
| Max. vermogen per laadpunt | 11 kW |
| Nom. aansluitvermogen | 11 kW |
| Breedte | 226 mm |
| Hoogte | 402 mm |
| Diepte | 168 mm |
| Montagewijze | Wandmontage |
| Aantal laadconnectoren Type 1 | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 1 CCS | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 | 1 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 CCS | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 2 | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB AC | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB DC | 0 |
| Aantal laadcontactdozen GB | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 3 | 0 |
| Aantal laadconnectoren CHAdeMO | 0 |
| Aantal CEE-contactdozen | 0 |
| Aantal huishoudelijke contactdozen | 0 |
| Separate aansluitkast | Nee |
| Aantal aardlekautomaten type A | 0 |
| Aantal aardlekautomaten type B | 0 |
| Met beveiligingsschakelaar | Nee |
| Met communicatie-interface | Nee |
| Met energiemeter | Nee |
| Functie toegangscontrole | Nee |
| Met laadmanagement | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Lengte van de laadkabel | 7.5 m |
| Met display | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Ingangsspanning | 230 - 400 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Laadkabel permanent vergrendelbaar op laadapparaat | Nee |
| DC reststroomdetectie | Ja |
| Lasdetectie van schakelaars | Ja |
| Geschikt voor netwerken als master | Nee |
| Geschikt voor netwerken als uitbreiding | Nee |
| In netwerk op te nemen via LAN | Nee |
| Verbinding via Wi-Fi | Nee |
| LTE | Nee |
| 5G-netwerk standaard | Nee |
| Met sleutelschakelaar | Nee |
| Met geïntegreerde RFID-kaartlezer | Nee |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Statisch belastingmanagement geïntegreerd | Ja |
| Geschikt voor dynamisch belastingmanagement | Nee |
| Plug and charge (ISO 15118) | Nee |
| Bediening en configuratie per app | Nee |
| Export van oplaadlogs | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.2 - 10 mm² |
| Backend meegeleverd | Nee |
| Met MID-compatibele energiemeter | Nee |
| Geschikt voor grond-/vloermontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Buismontage mogelijk | Ja |
| Draagbaar | Nee |
| Met overspanningsbeveiligingsmodule | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Uitgangsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 400 V |
| Max. uitgangsstroom bij AC 50 Hz | 16 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,55 kg |
| Afmeting verpakking | 0,57 x 0,355 x 0,335 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 659,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st