Mennekes - Oplaadpunt elektrisch voertuig - 1313201265BK
Aanbevelingen
Productomschrijving
1313201265BK AMTRON® 4YOU 310
Het AMTRON® 4You 310 11 C2 laadstation is ook verkrijgbaar als set met een externe meter voor effectieve beveiliging tegen stroomuitval en opladen via zonne-energie inclusief een stroomsensor - ideaal voor huiseigenaren en huurders die hun elektrische voertuig thuis eenvoudig en veilig willen opladen met groene stroom van het fotovoltaïsche systeem. Het speciale voordeel: deze combinatie is compatibel met alle omvormers.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Oplaadpunt elektrisch voertuig" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4302853 |
| Artikelnummer fabrikant | 1313201265BK |
| EAN-code | 4015394304760 |
| Artikelklasse (ETIM) | Oplaadpunt elektrisch voertuig |
| Merk | Mennekes |
| Serie | |
| Type nummer | 1313201265BK |
| Omschrijving | AMTRON® 4You 310 11 C2 PV-Bundle |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Aantal laadunits | 1 |
| Max. vermogen per laadpunt | 11 kW |
| Nom. aansluitvermogen | 11 kW |
| Breedte | 226 mm |
| Hoogte | 402 mm |
| Diepte | 168 mm |
| Montagewijze | Wandmontage |
| Aantal laadconnectoren Type 1 | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 1 CCS | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 | 1 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 CCS | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 2 | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB AC | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB DC | 0 |
| Aantal laadcontactdozen GB | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 3 | 0 |
| Aantal laadconnectoren CHAdeMO | 0 |
| Aantal CEE-contactdozen | 0 |
| Aantal huishoudelijke contactdozen | 0 |
| Separate aansluitkast | Nee |
| Aantal aardlekautomaten type A | 0 |
| Aantal aardlekautomaten type B | 0 |
| Met beveiligingsschakelaar | Nee |
| Met communicatie-interface | Ja |
| Met energiemeter | Nee |
| Functie toegangscontrole | Ja |
| Met laadmanagement | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Lengte van de laadkabel | 7.5 m |
| Met display | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Ingangsspanning | 230 - 400 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Laadkabel permanent vergrendelbaar op laadapparaat | Nee |
| DC reststroomdetectie | Ja |
| Lasdetectie van schakelaars | Ja |
| Geschikt voor netwerken als master | Nee |
| Geschikt voor netwerken als uitbreiding | Nee |
| In netwerk op te nemen via LAN | Nee |
| Verbinding via Wi-Fi | Nee |
| LTE | Nee |
| 5G-netwerk standaard | Nee |
| Met sleutelschakelaar | Nee |
| Met geïntegreerde RFID-kaartlezer | Ja |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Statisch belastingmanagement geïntegreerd | Nee |
| Geschikt voor dynamisch belastingmanagement | Nee |
| Plug and charge (ISO 15118) | Nee |
| Bediening en configuratie per app | Nee |
| Export van oplaadlogs | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.2 - 10 mm² |
| Backend meegeleverd | Nee |
| Met MID-compatibele energiemeter | Nee |
| Geschikt voor grond-/vloermontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Buismontage mogelijk | Ja |
| Draagbaar | Nee |
| Met overspanningsbeveiligingsmodule | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Uitgangsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 400 V |
| Max. uitgangsstroom bij AC 50 Hz | 16 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,55 kg |
| Afmeting verpakking | 0,57 x 0,355 x 0,335 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 999,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st