Mennekes - Oplaadpunt elektrisch voertuig - 1313202205BK
Aanbevelingen
Productomschrijving
1313202205BK AMTRON® 4YOU 310
AMTRON® 4You 310 - het laadstation voor eenvoudig thuisladen met toegangsbeveiliging en laden op zonne-energie met externe meter. De RFID-toegangsbeveiliging beschermt deze wallbox tegen ongeoorloofd gebruik door derden. Het maakt merkonafhankelijk laden op zonne-energie mogelijk door het overschot van het zonnepanelensysteem te registreren via een externe meter. Dit maakt de AMTRON® 4You 310 toekomstbestendig en compatibel met elk zonnepanelensysteem. De wallbox kan worden aangepast met verwisselbare Front Covers. De directe bediening op het apparaat en het LED-statusdisplay maken het opladen ongecompliceerd. In de 22 kW versie ondersteunt het laadstation opladen met zonne-energie en wordt het gebruik van overtollige zonne-energie gemaximaliseerd. Met de permanent bevestigde type 2 laadkabel, met een lengte van 7,5 meter, en het geïntegreerde kabelbeheer biedt het laadstation extra gebruiksgemak.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Oplaadpunt elektrisch voertuig" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4302854 |
| Artikelnummer fabrikant | 1313202205BK |
| EAN-code | 4015394302261 |
| Artikelklasse (ETIM) | Oplaadpunt elektrisch voertuig |
| Merk | Mennekes |
| Serie | |
| Type nummer | 1313202205BK |
| Omschrijving | AMTRON® 4You 310 22 C2 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Aantal laadunits | 1 |
| Max. vermogen per laadpunt | 22 kW |
| Nom. aansluitvermogen | 22 kW |
| Breedte | 226 mm |
| Hoogte | 402 mm |
| Diepte | 168 mm |
| Montagewijze | Wandmontage |
| Aantal laadconnectoren Type 1 | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 1 CCS | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 | 1 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 CCS | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 2 | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB AC | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB DC | 0 |
| Aantal laadcontactdozen GB | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 3 | 0 |
| Aantal laadconnectoren CHAdeMO | 0 |
| Aantal CEE-contactdozen | 0 |
| Aantal huishoudelijke contactdozen | 0 |
| Separate aansluitkast | Nee |
| Aantal aardlekautomaten type A | 0 |
| Aantal aardlekautomaten type B | 0 |
| Met beveiligingsschakelaar | Nee |
| Met communicatie-interface | Ja |
| Met energiemeter | Nee |
| Functie toegangscontrole | Ja |
| Met laadmanagement | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Lengte van de laadkabel | 7.5 m |
| Met display | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Ingangsspanning | 230 - 400 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Laadkabel permanent vergrendelbaar op laadapparaat | Nee |
| DC reststroomdetectie | Ja |
| Lasdetectie van schakelaars | Ja |
| Geschikt voor netwerken als master | Nee |
| Geschikt voor netwerken als uitbreiding | Nee |
| In netwerk op te nemen via LAN | Nee |
| Verbinding via Wi-Fi | Nee |
| LTE | Nee |
| 5G-netwerk standaard | Nee |
| Met sleutelschakelaar | Nee |
| Met geïntegreerde RFID-kaartlezer | Ja |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Statisch belastingmanagement geïntegreerd | Nee |
| Geschikt voor dynamisch belastingmanagement | Nee |
| Plug and charge (ISO 15118) | Nee |
| Bediening en configuratie per app | Nee |
| Export van oplaadlogs | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.2 - 10 mm² |
| Backend meegeleverd | Nee |
| Met MID-compatibele energiemeter | Nee |
| Geschikt voor grond-/vloermontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Buismontage mogelijk | Ja |
| Draagbaar | Nee |
| Met overspanningsbeveiligingsmodule | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Uitgangsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 400 V |
| Max. uitgangsstroom bij AC 50 Hz | 32 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,57 x 0,355 x 0,335 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 799,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st