Mennekes - Oplaadpunt elektrisch voertuig - 140802412-003
Ons artikelnummer
4418276
Artikelnummer fabrikant
140802412-003
Type nummer
140802412-003
EAN-code
4015394300205
Uitvoering aansluiting installatiezijde
3-fase
Aantal laadunits
2
Max. vermogen per laadpunt
22 kW
Nom. aansluitvermogen
44 kW
Breedte
352 mm
Productomschrijving
140802412-003 AMEDIO PROFESSIO
AMEDIO Professional+ 22 NLEFL
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4418276 |
| Artikelnummer fabrikant | 140802412-003 |
| EAN-code | 4015394300205 |
| Artikelklasse (ETIM) | Oplaadpunt elektrisch voertuig |
| Merk | Mennekes |
| Serie | AMTRON PROFESSIONAL |
| Type nummer | 140802412-003 |
| Omschrijving | AMEDIO Professional+ 22 NLEFL |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Aantal laadunits | 2 |
| Max. vermogen per laadpunt | 22 kW |
| Nom. aansluitvermogen | 44 kW |
| Breedte | 352 mm |
| Hoogte | 1362 mm |
| Diepte | 252 mm |
| Montagewijze | Bodembevestiging |
| Aantal laadconnectoren Type 1 | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 1 CCS | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 CCS | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 2 | 2 |
| Aantal laadconnectoren GB AC | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB DC | 0 |
| Aantal laadcontactdozen GB | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 3 | 0 |
| Aantal laadconnectoren CHAdeMO | 0 |
| Aantal CEE-contactdozen | 0 |
| Aantal huishoudelijke contactdozen | 0 |
| Separate aansluitkast | Nee |
| Aantal aardlekautomaten type A | 2 |
| Aantal aardlekautomaten type B | 0 |
| Met beveiligingsschakelaar | Ja |
| Met communicatie-interface | Ja |
| Met energiemeter | Ja |
| Functie toegangscontrole | Ja |
| Met laadmanagement | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Met display | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Ingangsspanning | 230 - 400 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Laadkabel permanent vergrendelbaar op laadapparaat | Nee |
| DC reststroomdetectie | Ja |
| Lasdetectie van schakelaars | Ja |
| Geschikt voor netwerken als master | Ja |
| Verbinding via Wi-Fi | Nee |
| Met geïntegreerde RFID-kaartlezer | Ja |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Statisch belastingmanagement geïntegreerd | Ja |
| Geschikt voor dynamisch belastingmanagement | Ja |
| Open Charge Point Protocol (OCPP) versie | 1.6 |
| Plug and charge (ISO 15118) | Nee |
| Bediening en configuratie per app | Nee |
| Export van oplaadlogs | Ja |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 10 - 10 mm² |
| Backend meegeleverd | Nee |
| Met MID-compatibele energiemeter | Ja |
| Geschikt voor grond-/vloermontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Buismontage mogelijk | Ja |
| Draagbaar | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 50 kg |
| Afmeting verpakking | 1,362 x 0,353 x 0,253 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6.361,67 per 1 st |
Artikel bevat 1 st