Mennekes - Toebehoren/onderdelen voor CEE stekkers en stopcontacten - 15453000
Ons artikelnummer
1235111
Artikelnummer fabrikant
15453000
Type nummer
15453000
EAN-code
4015394190639
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Geschikt voor
Overig
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Ja
Productomschrijving
15453000 OPHANGBEUGEL 16A 3+4+
Ophangbeugel 16A 3P-5P en 32A 3P-4P
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1235111 |
| Artikelnummer fabrikant | 15453000 |
| EAN-code | 4015394190639 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor CEE stekkers en stopcontacten |
| Merk | Mennekes |
| Serie | ACCESSOIRES |
| Type nummer | 15453000 |
| Omschrijving | Ophangbeugel 16A 3P-5P en 32A 3P-4P |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Geschikt voor | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,017 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,055 x 0,04 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st